Sklep ->

Kule łokciowe, Kule Pachowe czy Laski z możliwościowymi regulacji wysokości.

Kula łokciowa prgress 2
Kule łokciowe z podwójną regulacją. Regulacja długości obejma łokciowa - uchwyt dłoniowy w zakresie od 22 do 29cm. Odpowiednie dla osób o wzroście od 1,60 do 2,15m. UCHYLNA OBEJMA, BEZ ODBLASKÓW

Kod towaru: 40, dostępny: w ciągłej sprzedaży.


Cena 35.00 zł.
Zapytaj   Zamów

Optium Xido
- System monitorowania stężenia glukozy we krwi. - Łatwe nanoszenie krwi. - Prosty w obsłudze aparat. - Duży ekran z podświetleniem.
Fotel sanitarny OPEN
Bardzo nowoczesny projekt fotela OPEN stworzył nową generację foteli sanitarnych. Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo, wykończenie ze zgrzewanego PVC, podłokietniki wykonywane w technologii bi-materiałowej i wyjmowane siedzisko.
Zmywalny podkład PVC 85x90cm
Podkład tekstylny jest alternatywą dla jednorazowych podkładów. Miękki, przyjemny w dotyku z dużą chłonnością (2500 ml). Podkład jest wykonany z chłonnego poliestru . Zastosowanie nowych technologii zapewnia doskonały komfort używania.
Zmywalny podkład PVC 85x90cm z dodatkowymi zakładkami pod materac
Podkład tekstylny jest alternatywą dla jednorazowych podkładów. Miękki, przyjemny w dotyku z dużą chłonnością (2500 ml). Podkład jest wykonany  z chłonnego poliestru . Zastosowanie nowych technologii zapewnia doskonały komfort używania.
Podkład zmywalny 75x85cm
Podkład idealny dla dodatkowej ochrony na łóżka i krzesła w trakcie procedur takich jak ścielenie łóżek oraz przebieranie i mycie pacjenta. Unikalna budowa powierzchni gwarantuje, że nie kurczy się w praniu.
NZOZ SANATIS PRÓSZKÓWNZOZ SANATIS
Sklep medyczny
Pielęgniarska Opieka Domowa
46-060 Prószków
ul. Zamkowa 5
Telefony: 728 334 315
77 5453 279
e-mail: nzoz.sanatis@op.pl